ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові жертву "МММ" вдруге "розвели" на гроші

Чоловік віддав гроші шахраю за повернення вкладу в компанії Сергій Мавроді
Depo.
2 жовтня 2015 11:49
ФОТО: depo.ua
У Львові жертву "МММ" вдруге "розвели" на гроші
У Львові жертву "МММ" вдруге "розвели" на гроші

Як повідомляє Depo.Львів, до Залізничного райвідділу міліції звернувся 27-річний львів'янин, який став жертвою шахрайства і втратив майже 40 тисяч гривень.
Чоловік повідомив, що до нього напередодні зателефонував невідомий і представився працівником податкової інспекції. Далі у розмові незнайомець зачепив болючу для потерпілого тему. Кілька років тому заявник повірив у великі прибутки, які начебто можна отримати, ставши учасником фінансової "піраміди". І довірив понад 200 тисяч гривень АТ "МММ"- проекту Сергія Мавроді.

Незнайомець знав не тільки суму, що вклав заявник у "МММ". Він повідомив чимало іншої інформації, яка носила переважно конфіденційний характер і була доступна обмеженому колу людей. Співрозмовник сказав також, що зараз займається питаннями, дотичними до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб і може зарадити проблемі з "МММ". Та якщо чоловік хоче повернути кошти, то має сплатити 15% від загальної суми вкладу.

"Обізнаність незнайомця зіграла свою роль. Чоловік погодилася внести 39 400 гривень на рахунок, номер якого продиктував псевдо-податківець. І тільки тоді, як зробив це, зрозумів, що вдруге потерпів від шахраїв", - повідомив слідчий слідчого відділення Залізничного райвідділу міліції лейтенант міліції Іван Лоза.

Дане діяння кваліфікується ч.1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Його вчинення карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Більше новин про шахрайство читайте на Depo.Львів.