ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові заклали капсулу з нагоди початку будівництва Польського дому

Українська та польська делегації підписали акт заснування Центру польської культури і європейського діалогу
Depo.
6 листопада 2015 16:59
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, 6 листопада, у Львові відбулось урочисте закладення капсули з нагоди початку будівництва Центру польської культури та європейського діалогу – Польського дому. Про це пише Depo.Львів.

У заході взяли участь голова Львівська обласної ради Петро Колодій, очільник Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, міський голова Львова Андрій Садовий, а також польські високопосадовці на чолі з міністром закордонних справ Республіки Польща Ґжеґожем Схетиною та польська громада.

У Львові заклали капсулу з нагоди початку будівництва Польського дому - фото 1

Українська та польська делегації підписали акт заснування Центру польської культури і європейського діалогу у Львові, після чого заклали капсулу із цим документом на місці спорудження Польського дому.

У Львові заклали капсулу з нагоди початку будівництва Польського дому - фото 2

Учасники заходу висловили спільну думку про те, що побудований Центр не просто стане місцем зустрічі польської громади для творчих вечорів та дискусій, а й одночасно сприятиме підтримці Європейського вибору України й одночасно створюватиме клімат для добросусідської співпраці між Україною та Польщею.

У Львові заклали капсулу з нагоди початку будівництва Польського дому - фото 3

З нагоди урочистого закладення капсули у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбувся святковий концерт.

Також польська та українська делегації поклали квіти до військових поховань на Личаківському цвинтарі.

Більше новин про будівництво читайте на Depo.Львів.