ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові з'являться ще дві автобусні станції

Збудують їх за кошти інвесторів
Depo.
4 вересня 2015 14:40
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів з прсиланням на Львівську міську раду. збудувати автостанції на вул. Пасічній-Зеленій та Городоцькій-Збиральній зголосились два потенційні інвестори.

Інвестиційний проект об'єднує 2 об'єкти інвестування в один з 2 компонентами, що дозволить потенційному інвестору залучити кошти для будівництва автобусних станцій: на вул. Пасічній-Зеленій - для відправлення автобусів у Бібрському та Ходорівському напрямках, та на вул. Городоцькій-Збиральній - у Городоцькому напрямку.

Прийом заявок тривав місяць. На відкритий конкурс надійшло 2 пропозиції - від ФОП Ігоря Кошика, у якого вже є досвід будівництва таких автостанцій, та ТзОВ УкрІнвестБуд - без подібного досвіду.

Як зазначили члени конкурсної комісії, заявники надали усі необхідні документи та презентували власні проекти будівництва. Розглядатимуть пропозиції та вивчатимуть подану документацію на відповідність вимогам упродовж тижня - до 10 вересня. Окрім того, члени комісії здійснять робочі виїзди в офіси компаній, аби детальніше ознайомитись із проектами. Тоді ж і приймуть остаточне рішення щодо вибору переможця.

Переможцем конкурсу визначать претендента, пропозиція якого відповідає умовам конкурсу, та який запропонував найбільш вигідні умови для територіальної громади Львова щодо реалізації інвестиційного проекту. Після належного виконання інвестором усіх умов договору та введення в експлуатацію об'єкту інвестування, він набуде у власність автостанцію на вулиці Городоцькій, а автостанція на вулиці Пасічній перейде у комунальну власність громади.

Більше новин про Львів та область читайте на Depo.Львів.