ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові з’явився новий центр підтримки підприємництва

Раніше приміщення на вул. Замкненій, 9 були в жахливому стані: тут стояли станки, які зараз передали в музей, а саме приміщення не використовувалось
Depo.
5 листопада 2015 13:20
ФОТО: depo.ua

Новий центр підтримки підприємництва iHUB Lviv сьогодні офіційно відкрили на вул. Замкненій, 9. Тут молоді львівські фахівці будуватимуть перетини між креативними індустріями та інформаційними технологіями. Основною метою центру є сприяння у створенні продуктових компаній, які займатимуться втіленням бізнес-проектів від ідеї до бізнесу. Про це пише Depo.Львів із посиланням на прес-службу Львівської міськради.

iHUB Lviv заснований в публічно-приватному партнерстві, де є кілька важливих стейкхолдерів: міська влада, Посольство Норвегії, яке фінансує цей проект, та Seed Forum – фундація, заснована як благодійний фонд, основна мета якої – допомагати вирощувати ІТ-стартапи.

"Цей простір – для людей, які хочуть постійно створювати додану вартість. Основний наш фокус – це ІТ-стартапи, але, справді, якщо подивитись на інновації сучасності, то вони відбуваються на перетинах різних індустрій, і тому ми хочемо створити тут простір, де буде працювати креативно молодь: дизайнери, архітектори, фотографи, люди, які працюють з 3D-дизайном. І на перетині цих інновацій повинні утворюватись нові класні технологічні компанії, зроблені у Львові", – відзначає Максим Лисак, керуючий партнер iHUB Lviv.

Раніше приміщення на вул. Замкненій, 9 були в жахливому стані: тут стояли станки, які зараз передали в музей, а саме приміщення не використовувалось.

Очікується, що вже впродовж першого року діяльності Центру тут повинно відбутись 70 інтелектуальних подій, які сприятимуть тому, щоб підприємці виходили на новий рівень розвитку своєї компанії, в яких візьме участь близько 2,5 тис людей.

"Ми хочемо допомагати людям не лише нашою експертизою, менторською підтримкою, а й давати їм можливість виступати на найкращих конференціях світу. Ми будемо всіляко намагатись подаватись на гранти. Хочемо мати 80 креативних, класних людей, які будуть створювати свої бізнеси і нові робочі місця. Вже зараз ми за інвестували близько 110 тис дол. в цю першу фазу, яку ми почали із запуску iHUB Lviv. Але це лише перша фаза. У нас також у планах створити велику лабораторію, де люди зможуть працювати з робототехнікою", – додає Максим Лисак.

Нагадаємо, такий простір у Львові – вже третій. Окрім нього тут існують також бізнес-інкубатор StartupDepot та коворкінг Betaplace.

Більше новин про стартапи у Львові читайте на Depo.Львів.