ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові з обласного бюджету виділили 56,1 млн. гривень

На дороги виділили понад 18 млн.грн.
Depo.
25 серпня 2015 12:39
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Львів із посиланням на прес-службу ОДА департамент фінансів.

З обласного бюджету відповідно до зареєстрованих фінансових зобов'язань і замовлень головних розпорядників коштів впродовж тижня в повному обсязі виділено кошти в сумі 56,1 млн. гривень.

Зокрема, профінансовано органи державного управління на суму 0,1 млн. грн., освіту - 9,2 млн. грн. та охорону здоров'я - 17,2 млн. грн.

На соціальний захист та соціальне забезпечення виділили 3,7 млн. грн., культура та мистецтво отримали 2,7 млн. грн. 

На фізичну культуру та спорт - 0,6 млн. грн., а на будівництво - 0,4 млн. грн., дорожнє господарство ж отримало 18,3 млн. грн. Інші видатки ж становлять 3,9 млн. грн.

Із виділених коштів спрямовано на виплату заробітної плати працівникам обласних бюджетних установ виплатять 5,8 млн. грн.

На стипендії учням професійно-технічних навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації розраховано 4,1 млн. грн.

Пенсії та одноразові допомоги становлять 0,7 млн. грн., а надання одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам області - 3,3 млн. грн.

Оплата комунальних послуг та енергоносіїв становитиме 2,3 млн. грн., медикаментів - 7,7 млн. грн., продуктів харчування - 3,1 млн. грн.

Канцелярські та господарські товари, послуги з обслуговування та ремонту обладнання - 3,7 млн. грн.

На фінансування робіт, пов'язаних з будівництвом, реконструкцією та ремонтом доріг виділили 18,3 млн. грн., проведення капітальних - 5,3 млн. грн. та інших видатків - 1,8 млн. грн. Це дасть можливість не допустити заборгованості із зазначених видатків.

Більше новин економіки на Львівщині читайте на Depo.Львів