ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові відкриють почесне консульство Республіки Корея

Очолить установу Почесний консул Владислав Ртіщев
Depo.
21 вересня 2015 09:52
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на Львівську обладміністрацію, у вівторок, 22 вересня, відбудеться урочисте відкриття Почесного консульства Республіки Корея. Очолить установу Почесний консул Владислав Ртіщев. Консульський округ охоплюватиме межі Львівської області.

Основними завданнями Почесного консульства Республіки Корея у Львові будуть: захист прав та інтересів громадян і юридичних осіб Південної Кореї, які перебувають на території України, представництво інтересів Південної Кореї, сприяння розвитку політичних, економічних, культурних, наукових та інших зв'язків, збір інформації про поточні події в сфері торгівлі, економіки, культури, науки.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності Почесного консульства стане розвиток різногалузевої співпраці між бізнес-спільнотами України та Південної Кореї, зокрема створення сприятливого інвестиційного клімату та максимальної підтримки для корейських інвесторів.

Урочисте відкриття Почесного консульства Республіки Корея. відбудеться о 15:00 у Львові за адресою: вул. Липинського, 36.

Більше новин про Львів та область читайте на Depo.Львів.