ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові відкрили 25-метровий критий басейн

Басейн працюватиме на армійській спортивній базі
Depo.
13 листопада 2015 21:25
ФОТО: depo.ua

У п’ятницю, 13 листопада, на навчально-спортивній базі літніх видів спорту МО України (СКА, вул. Клепарівська, 39 а) урочисто відкрили реконструйований 25-метровий критий плавальний басейн. Відтепер заняття з плавання для учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, триатлону, водного пола, стрибків у воду та сучасного п’ятиборства відбуватимуть вже в оновленому водному комплексі. Про це пише Depo.Львів.

Критий басейн оснащений 25-метровою ванною на 4 доріжки, ванною для навчання плавання 8 х 4 метрів та працює 280 днів на рік. В приміщені також є тренажерних зал на 25 осіб, роздягалки та душові. За день басейн може відвідати понад 800 людей.

Участь в урочистому відкритті критого комплексу взяли міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, міський голова Львова Андрій Садовий та керівництво Міністерства оборони України.

"Сьогодні ми по-іншому дивимось на наші збройні сили, тому що воїн перемагає не лише завдяки сучасному озброєнню, а й своєю фізичною підготовкою та силою духу, - зазначив під час виступу керівник області. - Надзвичайно приємно, коли завдяки благодійникам, позиції Міністерства молоді та спорту, ми відроджуємо такий сучасний комплекс, де, я переконаний, укріплятимуть свій фізичний стан не лише військовослужбовці, а й мешканці Львівщини".

Окремі слова подяки Олег Синютка висловив начальникові навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України Руслану Сенику.

З нагоди відкриття також відбулось вручення нагород та відзнак особовому складу навчально-спортивної бази літніх видів спорту від міністра молоді та спорту України, голови Львівської ОДА та Міністерства оборони України.

НСБ ЛВС Міністерства оборони України має державний статус бази олімпійської підготовки та унікальні навчально-тренувальні комплекси: спортивно-стрілецький комплекс, легкоатлетичний манеж з велотреком, базу сучасного п’ятиборства, стадіон, універсальну спортивну базу, комплекс плавальних басейнів (відкрити та критий), спеціалізований зал гімнастики.

Комплекс басейнів збудований ще у 1964 році. До його складу входить відкритий плавальний басейн з підігрівом на 8 доріжок, стрибкова ванна на 25 метрів з підігрівом на 8 доріжок та стрибкова вишка, а також критий басейн на 25 метрів.

На даний момент 25 метрова ванна та вишка при басейні створюють унікальний спортивний комплекс єдиний в Україні, який дозволяє проводити усі навчально-тренувальні збори збірної команди України та всеукраїнські змагання зі стрибків у воду.

Більше новин про візит міністра до Львова читайте на Depo.Львів.