У Львові відбудеться пішохідний ЛГБТ-квест

Квестом розпочнеться перший у місті Фестиваль рівності
Depo.
13 березня 2016 18:48
ФОТО: depo.ua

У Львові 19 березня в рамках Фестивалю рівності відбудеться пішохідний ЛГБТ-квест. Його учасники пройдуть місцями, що пов'язані з ідеями рівності та свободи. ЛГБТ-квест стане першою подією дводенного Фестивалю рівності, який у Львові відбуватиметься вперше, пише Depo.Львів з посиланням на Захід.нет.

"На вас чекає пішохідний маршрут Львовом, де кожна локація пов'язана з ЛГБТ, ідеями рівності та свободи. Подивіться на місто під новим кутом, адже у Львові є місце і шанс для кожної людини!", - повідомляють організатори квесту на сторінці у фейсбуці.

Під час Фестивалю рівності відбудуться покази фільмів, що раніше не демонструвалися в Україні, фотопректів, перфоманси українських артистів, соціальний театр, TEDtalk, а також вечірка.

"Фестиваль рівності – це майданчик для поєднання культури, креативу та соціального активізму, це простір та інтерактивна дискусійна платформа для різноманітних ідентичностей. Ми щиро хочемо зробити Фестиваль рівності щорічною подією в Україні, яка б об’єднувала людей у їх різноманітності та єдності у боротьбі з упередженнями та дискримінацією. Ми прагнемо жити у суспільстві, де існує діалог та відсутнє насильство", – зазначають організатори.

Зазначимо, що у грудні минулого року Фестиваль рівності також відбувся у Києві.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Мітки: ЛГБТ, Львів