У Львові в будинку вибухнув газ
Опіки отримали троє людей. Їх госпіталізували
- Львів
-
13 грудня 2021 19:49
У Львові увечері 13 грудня стався вибух газу у квартирі на другому поверсі житлового будинку на вулиці Замарстинівській, 28. Троє людей госпіталізували з опіками середнього ступеня тяжкості. Про це Depo.Львів повідомили у ГУ ДСНС України.
"13 грудня о 17:35 до ДСНС надійшла інформація, що у м. Львів по вул. Замарстинівська, 28, стався вибух, попередньо побутового газу, в квартирі на другому поверсі триповерхового житлового будинку з подальшим загорянням. О 17:55 пожежу локалізували, о 18:22 – ліквідували", – йдеться у повідомленні.
Підрозділами ДСНС врятовано трьох мешканців, постраждали троє людей, яких з опіками середнього ступеню тяжкості госпіталізували до лікарні.
Вибухом зруйнована міжкімнатна перегородка, вогнем пошкоджене дерев’яне перекриття в квартирі між другим та третім поверхами. Від ДСНС залучалися 20 осіб та 4 одиниці техніки.
Нагадаємо, на Львівщині перекинулася цистерна з гліцерином. Її водій обморозив ноги і потрапив до лікарні. Пожежно-рятувальним відділенням проводились роботи по відключенню акумуляторної батареї.
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 15:33Суд розгляне справу 40-річного мешканця Черкащини, який відправляв поштою боєприпаси та зброю
- 21:53Зимова підтримка: хто може розраховувати на грошову допомогу від держави
- 19:13"Україна – козацька країна": у Львові відкрилася виставка карт XV -ХХ ст., які спростовують фейки Кремля
- 13:00Жахлива ДТП на Львівщині: Жінка загинула під колесами чотирьох автівок
- 20:57Українські аеропорти готові до відновлення роботи: коли
- 11:33 З листопада в Україні запроваджується ID-картка військовослужбовця: що треба знати
- 23:35В Україні створюють два центри ядерної медицини: що вже відомо
- 18:15 Зеленський погодив подальшу мобілізацію на воєнний стан до лютого
- 20:20Проти дніпропетровської "блогерки" на Львівщині відкрили кримінальну справу
- 13:30Карпати засипало снігом: висота заметів на горі Піп Іван сягає 80 сантиметрів ФОТО
- 11:20В Укргідрометцентрі спрогнозували, якою буде погода в Україні у листопаді
- 11:12 На Львівщині затримали ексочільника "Укренерго" Кудрицького, - ЗМІ
- 10:44 Зеленський про старт опалювального сезону: тепло українцям дадуть вже сьогодні
- 14:26Три лідери футбольного чемпіонату країни перемогли з однаковим рахунком 4:0 – підсумки туру УПЛ Відео
- 23:51У Львові 50 тисяч жителів залишилися без води: прорив на водогоні стався одразу після ремонту
- 20:40Уряд вирішив імпортувати газ і виділив гроші
- 09:58"УЗ" запустить додаткові поїзди до Карпат (ГРАФІК)
- 23:35Україна отримає 46 млн євро на розвиток міст: хто отримає і куди спрямують
- 14:44У СТРЦ SPARTAK стартувала благодійна виставка військових трофеїв
Сектор

