У Львові учасники Маршу Гідності побили російськомовних туристів
Конфлікт стався між мешканцями Львівщини та туристами з Білорусі
- Львів
-
23 лютого 2017 14:54
Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на прес-службу Головного управління Нацполіції у Львові, біля готелю у Львові українці побились з білоруськими туристами.
Інцидент стався 23 лютого близько першої ночі під будівлею готелю "Львів", що на проспекті Чорновола.
Зі слів свідків події, у готелі "Львів" проживали туристи з Білорусі, які на підпитку йшли з центру в готель і спілкувались російською. Через це, мовляв, на них і накинулись українці, які назвалися націоналістами. Свідки стверджують, що біля готелю стояв автобус, який приїхав з Києва з учасниками Маршу Гідності.
У поліції зазначили, конфлікт стався між мешканцями Львівщини та туристами з Білорусі. Правоохоронці встановили учасників бійки.
"Відносно одного з учасників бійки, 31-річного львів'янина, котрий поводився агресивно та нецензурно висловлювався до працівників поліції, правоохоронці склали адміністративний протокол за статтею "Дрібне хуліганство", – йдеться у повідомленні.
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 08:02"УЗ" призначила додаткові потяги між Львовом і Прикарпаттям (ГРАФІК)
- 19:48Львівський посадовець тогував "бронею": Ціна питання $4 тисячі (ФОТО) ФОТО
- 09:20"УЗ" запустить додаткові потяги з Києві до Львова та Вінниці
- 11:44Жителя Львівщини, що погрожував журналісту, запроторили за ґрати на рік
- 17:02Бразильський карнавал голів у Львові, розгром від чемпіона: завершується другий тур УПЛ
- 21:26Заручники у Львові: в поліції розповіли деталі
- 18:22У львівському супермаркеті озброєний чоловік взяв заручників
- 19:58Український еротичний трилер "Всі відтінки спокуси": представлено тизер акторського дебюту Володимира Дантеса ФОТО Відео
- 23:35 Українців чекають зміни у нарахуванні пенсій
- 21:47 З осені ТЦКашники фіксуватимуть на відео перевірки документів
- 16:41На Львівщині поліціянти затримали чоловіка, який убив знайомого й закопав його тіло у саду
- 22:43Українцям обіцяють якісний зв’язок на автошляхах і в селах
- 20:31 Отруєння в таборі Львівщини: Кількість госпіталізованих дітей зросла
- 13:45На Львівщині у таборі зафіксували масове отруєння: понад 20 дітей ушпиталили, правоохоронці відкрили провадження
- 15:54Стартував чемпіонат країни з футболу у вищому дивізіоні: лідери упевнено починають, "Карпати" втрачають очки вдома
- 09:41В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в серпні
- 23:53Україна домовилася про обмін 1200 полонених, - Зеленський
- 14:48"Гроші ходять за вчителем": у МОН пояснили, як змінився підхід до підвищення кваліфікації педагогів
- 21:45У Львові вшанували памʼять Ірини Фаріон на роковини вбивства ФОТО Відео