ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові та Дрогобичі не закуплено жодної квартири для сімей загиблих бійців АТО

Кабінет Міністрів виділив кошти на закупівлю 62 квартир
Depo.
13 жовтня 2015 14:44
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив начальник управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів ЛОДА Володимир Лаврін, пише Depo.Львів.

У Городку та Старому Самборі закупили квартири для сімей, родичі яких загинули під час проведення антитерористичної операції на Сході України.

“В одинадцяти громадах Львівської області процес закупівлі квартир перебуває на завершальному етапі, - зазначив Володимир Лаврін. - А саме Золочівська, Радехівська, Сколівська, Сокальська, Турківська РДА та Моршинська, Червоноградська, Самбірська, Трускавецька міські ради визначилися із закупівлею житла і зараз відбувається нотаріальне оформлення документів. Загалом, нагадаю, житло для сімей загиблих Героїв повинні придбати у вісімнадцяти громадах”.

За словами Володимира Лавріна проблемною залишається ситуація у Львові та Дрогобичі, де не закуплено жодної квартири.

"У Львові повинні купити помешкання для 13 сімей, а у Дрогобичі – для чотирьох, - поінформував Володимир Лаврін. - Так, грошей на закупівлю квартир замало, однак міста могли б дофінансувати програму з забезпечення сімей загиблих військовослужбовців квартирами і закупити помешкання".

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів виділив кошти на закупівлю 62 квартир сім'ям, родичі яких загинули під час проведення антитерористичної операції. Загальна сума видатків становить 25 906 516,50 гривень, які розподілені між бюджетами районів та міст Львівщини.

Більше новин про родини загиблих бійців АТО читайте на Depo.Львів.