ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові школярі можуть взяти участь у Інтернет-олімпіадах

Цього року буде вже третя ІТ-олімпіада, друга олімпіада з математики та англійської мови. Вперше проведуть олімпіади з хімії та біології
Depo.
13 жовтня 2015 09:37
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Львів повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

12 жовтня у Львові оголосили про початок проведення Інтернет-олімпіад з ІТ, англійської мови, математики, фізики, біології та хімії. Організатори запрошують до участі учнів як львівських шкіл, так і шкіл з інших міст та областей України.

Всеукраїнська учнівська олімпіада "Львів відкритий для світу" започаткована у 2013 році у м. Львові. Перша олімпіада була присвячена ІТ, проводилась серед учнів середніх закладів освіти в номінаціях: комп’ютерна лінгвістика (англійська мова); офісні програми, "Графіка", "Веб-дизайн", "Обчислювальна техніка", "Програмування". З 2014 року організовано також олімпіади з математики та англійської. З англійської мови вперше в Україні організовано он-лайн диктант. Учасниками міської учнівської олімпіади з інформаційних технологій можуть бути учні 5-11-их класів середніх загальноосвітніх навчальних закладів України.

За словами в.о. начальника управління освіти ЛМР Зоряни Довганик, перша олімпіада була проведена у Львові в 2013/14 навчальному році і тоді до неї долучилось понад 1500 учнів з навчальних закладів Львова. У минулому році до олімпіади з ІТ додались ще олімпіади з англійської мови, математики та фізики. Кількість учасників зросла до 5 тисяч.

"З метою розвитку творчих здібностей, а також для виявлення талантів серед учнів міське управління освіти спільно з Національним університетом «Львівська політехніка», а також з ЛНУ імені Івана Франка продовжує впроваджувати проект Інтернет-олімпіад, - зазначила Зоряна Довганик. - Цього року проводимо вже третю ІТ-олімпіаду, другу олімпіаду з математики та англійської мови, а також перші олімпіади з хімії та біології".

Усі Інтернет-олімпіади, додає Зоряна Довганик, проводяться у два тури за виключення олімпіади з ІТ де є три тури. Як правило, перший тур є заочним і право взяти участь мають усі бажаючі незалежно від рівня знань. Участь у цих олімпіадах є безкоштовною, треба мати лише комп’ютер та доступ до Інтернету.

Більше новин про освіту на Львівщині читайте на Depo.Львів.