Серед львівської вулиці встановили лавочки з підігрівом

В мікрорайоні вул. Наукової облаштували коворкінг-зони, встановлюють сучасні зупинки та лавочки з підігрівом

Як повідомляє Depo.Львів, з посиланням на прес-службу Львівської міської ради, у Львові продовжують облаштовувати "Розумний мікрорайон Наукова".

Громадські простори обладнані комплектами для відпочинку, де є шахові дошки. Вони антивандальні. Таких закуплено 8 комплектів, встановлюються лавочки. Встановлюються лавочки з підігрівом та освітленням. В лавці є спеціально встановлена стрічка і коли температура опускається нижче +3, то вмикається підігрів. Така зона буде на вул. Пулюя, 16 і на вул. Науковій, 90 для жінок з колясками, це було їхнє прохання.

Освітлені пішохідні переходи, розміщені знаки експериментальні, встановлені на кільцях стовпці. На одному кільці вже працюють, на двох – запрацюють цього тижня. Розроблена з партнерами нова серія зупинок, яка затверджена виконавчим комітетом. Цей проект буде реалізовуватись до кінця грудня – 4 нові зупинки буде розташовано. Від міста була необхідність облаштувати правильні платформи для зручності маломобільних людей. Компанія передає 4 зупинки, одна з яких буде з електронним табло. На всіх зупинках буде можливість заряджати гаджети, освітлення, додаткові зручності.

Було заявлено про 20 млн грн, які місто готове інвестувати у певний період часу. Вже інвестовано 8 млн грн, з поліклінікою буде 11 млн грн. Залучено приватних коштів 1,5 млн грн.

Нагадаємо, Садовий залишив частину львів'ян без тепла.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів