ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові розповіли коли закінчаться виборчі курйози

У Львівській обласній державній адміністрації вже з 8.00 активно приймають дзвінки з виборчих дільниць
Depo.
25 жовтня 2015 16:14
ФОТО: depo.ua

Про це сказав начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців Львівської ОДА Федір Алєйніков, пише Depo.Львів.

Під час перебігу волевиявлення на Львівщині виявлено деякі курйози, які зустрічаються на кожних виборах. Вони будуть доти, поки в дільничній виборчій комісії не почне працювати хоча б одна людина на професійній основі, тобто вивчатиме виборче законодавство.

А ще він розповів, що у Львівській обласній державній адміністрації вже з 8.00 активно приймають дзвінки з виборчих дільниць.

Робоча група розпочала свою роботу з 7.00. Станом на 12.00 грубих порушень, які б могли вплинути на результати волевиявлення виборців на Львівщині, нема.

Федір Алєйніков з-поміж виявлених виборчих порушень, зазначив, наприклад, що територіальна виборча комісія надрукувала менше бюлетенів, ніж є кількість виборців.

Начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців Львівської ОДА зазначив, що виборчий бюлетень набуває сили, коли на ньому стоїть печатка дільничної виборчої комісії, а до цього часу – це лише бланк.

Більше новин про вибори на Львівщині читайте на Depo.Львів.