ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові публічно виберуть керівника драмтеатру

Через скандал довкола Львівського драмтеатру ім. Лесі Українки проведуть конкурс на посаду художнього керівника
Depo.
29 липня 2015 09:01
ФОТО: depo.ua
У Львові публічно виберуть керівника драмтеатру
У Львові публічно виберуть керівника драмтеатру

Як повідомили Depo.Львів,  організатори конкурс відбудеться 3 серпня.  Запрошують глядачів, пресу та мистецьке середовище ознайомитись із претендентами на посаду. Оцінювати конкурсантів будуть завдяки відео з творчим доробком кожного із них. Усю інформацію про них відкрито публікуватимуть.

Додамо, що 20 червня цього року у Львівському театрі імені Лесі Українки розпочався страйк. Колектив висловив свою недовіру колишньому вже директору Олексію Коломійцеву. Стосовно цього директор департаменту гуманітарної політики Львівської міськради Галина Слічна повідомила, що буде створена комісія, яка розгляне всі вимоги, які надійшли від працівників театру.

За словами Галини Слічної, буде проведено аудит аудит фінансово-господарської діяльності театру.

На засіданні комісії з розгляду звернення акторського колективу Львівського драмтеатру прийнято рішення не продовжувати контракт з теперішнім керівником театру Олексієм Коломійцевим.

Управління культури оголосило конкурсний відбір на заміщення вакантної посади художнього керівника театру ім. Лесі Українки. Також оголошено конкурс на заміщення вакантних посад художньо-артистичного складу театру у зв'язку із закінченням контрактів.

Конкурс відбуватиметься відповідно до чинного законодавства, а саме наказу Міністерства культури України від 06.09.2013 №851 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу закладів культури» та відповідно до ст. 21 Закону України про культуру.

Більше новин культури читайте на Depo.Львів

Мітки: #