ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові відбудеться битва модельєрів

Під час заходу буде представлено 26 колекцій молодих дизайнерів з різних регіонів країни
Depo.
29 вересня 2015 11:03
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, з посиланням на в.о. начальника управління економіки Львівської міської ради Вікторію Довжик, у рамках Форуму моди та краси, 1 жовтня відбудеться вже п'ятий, ювілейний, Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу "Битва модельєрів - 2015". Під час заходу буде представлено 26 колекцій молодих дизайнерів з різних регіонів країни.

До участі у конкурсному перегляді приймають колекції у номінаціях "Етностиль" і "Модний образ". Кількість одиниць у колекціях - 5 - 7 шт.

Окрім цього, 30 вересня, в рамках "Битви модельєрів", понад 30 перукарів з різних куточків України презентуватимуть модні чоловічі і жіночі зачіски.

Метою заходів є допомога молодим українським модельєрам та перукарям, підвищення професійного та творчого рівня майбутніх фахівців сфери краси та дизайну, популяризація сучасних світових тенденцій та обмін досвідом стилістів і дизайнерів, поєднання різних регіонів України в одному місті.

"Львів, як і будь-яке інше місто України, розуміє, що основною проблемою в промисловості, якій потрібно приділяти більше часу та уваги, є підготовка кадрів, адже персонал - головна запорука розвитку підприємств", - вважає Довжик.

Участь у конкурсах є безкоштовною. Водночас, учасникам з інших регіонів України організатори пропонують поселення у гуртожитках міста. Також їм безкоштовно надаватимуть послуги манекенниць. Організатори розуміють, що студенти не мають таких коштів, аби їхати в інше місто для того, щоб представити свою роботу, тому, на їх думку, "Битва модельєрів" - справді чесний метод пробитися і показати себе, заощадивши свої збереження.

За словами заступника директора з гуманітарної освіти і виховання Львівського коледжу легкої промисловості Оксани Ходань, цей проект важливий для міста як популяризаційний, адже вже п'ятий рік поспіль до Львова приїдуть кандидати з різних міст України: з Кривого Рогу, Житомира, Одеси, Полтави, Червонограду, Києва тощо, аби об'єднати країну своїми талантами.

Окрім цього, в рамках конкурсу планується проведення благодійного аукціону - розпродажу для підтримки військовослужбовців, що перебувають у зоні АТО. Учасники конкурсу згодилися передати свої унікальні вироби на ярмарку, виручені кошти з якої підуть на допомогу 24-ій бригаді у зоні АТО.

Більше новин про Львів та область читайте на Depo.Львів.