У Львові проведуть комплексне обстеження пасажиропотоків

У Садового нарешті пообіцяли попрацювати над розробкою транспортної стратегії міста

Depo.
6 грудня 2017 17:46
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, 6 грудня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради Андрій Садовий виступив із пропозицією підтримати ініціативу про обстеження пасажиропотоків у громадському транспорті міста Львова. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу громадської організації "Розвиток громади".

"Ситуація із громадським транспортом є критичною. Перевізники випускають на маршрути максимум 60% транспорту. Ми повинні зробити стратегію розвитку громадського транспорту м. Львова, та закласти кошти на закупівлю нових одиниць електротранспорту" - зазначив Садовий.

У громадській організації наголошують, що робота пасажирського транспорту і висока якість обслуговування пасажирів можуть бути забезпечені при наявності достовірних та обґрунтованих даних про величину та потужність пасажиропотоку, його розподілення за довжиною маршруту і у часі.

Наявність достовірних даних про пасажиропотік дозволить також, раціонально організовувати роботу маршрутного транспортного засобу на лінії, координуючи її з графіком руху інших видів транспорту, проводити повну або часткову зміну маршрутної сітки, розробляти нові маршрути руху, вибирати тип рухомого складу і визначати необхідну його пасажиромісткість.

Крім того, перевізники зможуть заощадити на зручному для пасажирів і економічно обґрунтованому графіку руху. Такі дослідження вже зроблені в багатьох містах України. Зокрема, у Києві, Запоріжжі, Сумах, Хмельницькому, Луцьку, Полтаві, Житомирі, Сєвєродонецьку, Ніжині тощо.

Нагадаємо, на початку жовтня громадська організація підготувала проект ухвали Львівської міської ради щодо проведення у м. Львові комплексного обстеження пасажиропотоків.

Також ми писали про те, чому Садовому вигідно підняти вартість проїзду у маршрутках Львова саме зараз.

Відповідне звернення та проект ухвали скеровано до Львівського міського голови А. Садового керівників усіх депутатських фракцій Львівської міської ради.

Більше новин читайте на Depo.Львів.