ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові переселенцям з Донбасу пропонують по 2,5 тис. доларів

Понад 200 людей отримають можливість здобути нову професію, заснувати та розвинути власний бізнес
Depo.
15 вересня 2015 11:29
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської міської ради.

ГО "Клуб Ділових Людей", за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) та UKaid, розпочинає проект підтримки малого бізнесу у Львові "Міграція для загального блага".

Завдяки проекту, понад 200 львів'ян та внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Львові, отримають можливість здобути нову професію, заснувати та розвинути власний бізнес.

Проект передбачає кілька етапів, у межах яких дводенні тренінги, приватні консультації, написання, захист бізнес-планів та заявок на курси перекваліфікації.

Завершальний етап передбачає виділення грантів для учасників - від 500 до 2500 доларів США.

"Ціль проекту - допомогти учасникам визначитися з векторами майбутньої діяльності та надати потрібні знання для старту чи розвитку свого бізнесу", - відзначила його керівник Христина Яблонська.

Після завершення етапу відбору всіх учасників розділять на групи трьох напрямків:

1. "Профорієнтація" (для тих, хто бажає отримати нові знання щодо пошуку роботи, здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію).

2. "Самозайнятість" (для учасників, які вже розпочали власний проект або хочуть стартувати з власним бізнесом).

3. "Мікропідприємництво" (для підприємців, які хочуть розширювати власний бізнес).

Навчальні тренінги та консультації проводитимуть за темами і у форматах, які найбільше підходять потребам та очікуванням кожної з груп.

"Серед тих, хто вже подав заявки на участь - майбутні підприємці з ідеями розвитку ринку послуг та агробізнесу. Також багато переселенців, які планують створювати бізнеси на основі традицій свого регіону: заклади місцевої кухні, виробництво традиційної випічки тощо", - розповів координатор проекту Михайло Ткач.

За його словами, серед осіб, які планують перекваліфіковуватися чи змінювати професію, найпопулярніші напрямки - перукарство та кравецьке ремесло. Багато хто подає заявки на вивчення іноземних мов, курси водіння тощо.

Більше новин про проекти для розвитку львів'ян та переселенців з Донасу читайте на Depo.Львів.