ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові проходить міжнародний фестиваль Art Meetings

Мета проекту - поширення європейської культури в нашій країні
Depo.
8 вересня 2015 17:00
ФОТО: depo.ua

Як повідоляє Depo.Львів з посиланням на організатрів, до 12 вересня у Львові вже вп'яте проходить міжнародний фестиваль Art Meetings.

Мета проекту - поширення європейської культури, сприяння культурного і суспільного співробітництва між Польщею та нашою країною. Ідеєю фестивалю Art Meetings є створення місця зустрічі - спеціальної платформи для взаємного пізнання і пошуку джерела натхнення для незалежних митців зі сходу та заходу Європи.

У рамках проекту відбуваються безкоштовні концерти музичних колективів, майстер-класи, виставки, кінематографічні проекти, конференції, дискусії. До реалізації цих ініціатив залучають митців, журналістів, менеджерів, аніматорів.

Цього року до Львова приїдуть такі європейські зірки: Ігор Бокс (Польща), Дуо Міро Тос (Словаччина), Цезаре Духновскі (Польща), Анжей Баєр (Польщі), Пйотр Дамасевіч (Польща), і Петр Врба (Чехія), Вільям Совік (Швеція), Maчей Грабовський (Польща), Андре Ролінгхетен (Норвергія).

Окрім музичних концертів, у рамках фестивалю відбудеться майстер-клас із створення крихітних музичних інструментів "Зроби Сам!". А родзинкою програми стане виступ гурту Fire!, який приїде до Львова зі Швеції.

Фестиваль організовує польська фундація Eclectika під патронатом польського Міністерства закордонних справ. Співорганізаторами проекту є культурні установи та неурядові організації з Угорщини, Словаччини, Чехії та Німеччини.

Більше новин культури читайте на Depo.Львів.