ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові представили електробус

Його зарядки вистачає на 200 км пересування по місту
Depo.
9 листопада 2015 18:06
ФОТО: depo.ua
У Львові представили електробус
У Львові представили електробус

Як повідомляє Depo.Львів, у Львові 0 18.00 відбулася презентація першого в Україні електробуса. Його розробив "Концерн Електрон".

У Львові представили електробус - фото 1

Повністю низькопідлоговий 12-метровий електробус "Електрон" моделі Е19101 розрахований на перевезення 100 пасажирів. Для перевезення пасажирів з обмеженими можливостями передбачені відкидний пандус і місця в салоні. Електробус обладнаний автономним обігрівачем і кондиціонером.

У Львові представили електробус - фото 2

Пневматична підвіска електробуса має функцію кнілінг - зниження кліренсу автобуса для зручності посадки пасажирів. Як привід використовується провідний міст із вбудованим тяговим електродвигуном. Потужність електродвигуна 230 кВт.

У Львові представили електробус - фото 3

Максимальна швидкість електробуса - 70 км/година. Його пробіг без підзарядки батарей становить 200 км. Акумулятор електробуса має ресурс від 5 тис. до 8 тис. циклів заряд-розряд, залежно від умов експлуатації та обслуговування. Бортовий зарядний пристрій забезпечує зарядку батареї від мережі 380 Вольт.

У Львові представили електробус - фото 4

Додатково може бути встановлено пантограф для зарядки батарей електробуса від тролейбусної контактної мережі. Характеристики батарей дозволяють зробити швидку зарядку батарей високим струмом (за 15-20 хвилин до 70 % загальної ємності батарей).

У Львові представили електробус - фото 5

В електробусі використано гальмову систему EBS. Кузов електробуса виконаний із нержавіючої сталі.

У Львові представили електробус - фото 6

Зі слів президента ПАТ "Концерн-Електрон" Юрія Бубеса, головні відмінності електробуса від існуючих видів міського транспорту полягають у повній відсутності шкідливих викидів в атмосферу, підвищеному комфорті для пасажирів за рахунок низького рівня шуму й вібрації в салоні, а також у низьких витратах на обслуговування та ремонт.

Більше новин про електробус читайте на Depo.Львів.