ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові поховають автора відомої пісні про Михайла Горбачова

Андрій Панчишин писав батярські пісні та тексти для патріотичних пісень Майдану
Depo.
21 жовтня 2015 10:25
ФОТО: depo.ua
У Львові поховають автора відомої пісні про Михайла Горбачова
У Львові поховають автора відомої пісні про Михайла Горбачова

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на запис на сторінці у соціальній мережі Facebook письменника Юрія Винничука, 21 жовтня у Львові на Личаківському кладовищі поховають відомого барда і поета Андрія Панчишина.

“О 17-тій відбудеться відспівування у каплиці на Пекарській і похорон на Личаківському цвинтарі”, – написав Винничук.

Панчишин писав тексти для патріотичних пісень Майдану та дотепні батярські пісні. Він був однією із зірок знаменитого львівського кaбаре театру "Не журись", який в кінці 1980-х років, в останні роки радянського періоду, випробував межі гласності через оригінальний і сміливий суміш патріотизму, політичної сатири та художніх вмінь.


Панчишин, з його чітким стилем висмiюванням радянської системи і спостереженням за сучасним життям через призму сухого гумору, ввів свіжий і сміливий підхід, який був одночасно розважаючим і підривним. Одним з найбільших його хітів в той час була пiсня про вiзит генерального секретаря ЦК КПРС Михайла Горбачова в Львiв у лютому 1989.

Панчишин  є автором поетичної збірки "Пісні", "Другий голос", музичного фільму "Не журись!"  та музичної радіовистави "Три хрести".  На початку 90-х  Панчишин також був депутатом Львівської обласної ради. У рідному місті його називають одним із найвідоміших львівських "батярів".


Більше новин про Львів та область читайте на Depo.Львів.