ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові поховали відомого кримінального авторитета

Богдан Семенів помер від туберкульозу
Depo.
28 вересня 2015 11:54
ФОТО: depo.ua

На Рогачці поховали відомого львівського авторитета Богдана Семеніва, якого в кримінальному світі Львова і України знали за прізвиськом Бодя "Львівський". Про це пише Depo.Львів із посиланням на газету "Ратуша".

Авторитет помер після важкої виснажливої хвороби, за деякими даними - туберкульозу, який Семенів заробив, відбуваючи своє покарання в таборах.

Богдан Омелянович народився 1957 року, був суджений за зловмисне хуліганство, заподіяння ушкоджень середньої тяжкості, розбій, грабіж, розкрадання в особливо великих розмірах і умисне вбивство.

За останнє він отримав до 15 років позбавлення волі, яке відбув від дзвінка до дзвінка. Сидів на Сокальській зоні № 47, де мав статус "смотрящего".

На волю вийшов 21 березня 2000 року. На волі мав статус "положенца" (його підтримував Коля "Рокеро"), який добровільно передав "Роздолу". Користувався прихильністю московського "злодія в законі" Амірана.

Аби унеможливити грошові крадіжки з "общака", намагався на 100 відсотків перевести його з розряду грошових у категорію продуктових, що зустріло спротив багатьох кримінальних авторитетів Львова. Мав конфлікти з Ігорем Френкілем ("Фрекою") і Олегом Ленівим зі Стрия (обидва згодом загинули).

Попри свою простоту, був людиною вельми обережною і зваженою. Після відсидки надовго "присів" на зали ігрових автоматів. Останніми роками великої ролі в житті кримінального Львова "Львівський" не відігравав.

Більше новин про кримінальний Львів читайте на Depo.Львів.