ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові евакуювали 100 хворих через нічне псевдозамінування госпіталю

Всього на час події в Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону перебувало на лікуванні 535 осіб
Depo.
1 жовтня 2015 10:58
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на Львівську обладміністрацію, 30 вересня о 23:16 год. невідома особа на телефон "102" чергового Львівського міського управління ГУ МВС України у Львівській області повідомила про замінування п'ятого поверху будівлі Військово-медичного клінічного центру Західного регіону (м. Львів, вул. Личаківська, 26, Личаківський район ). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з "Планом дій ..." у складі 37 осіб та 15 од. техніки.

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб.

Працівниками Личаківського районного відділу ЛМУ ГУ МВСУ у Львівській області, спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВСУ у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження двох будівель центру та прилеглої території.

На час обстеження з терапевтичного та хірургічного відділень, які розташовані на п'ятих поверхах тимчасово було виведено на безпечну відстань 96 осіб). Всього на час події в центрі перебувало на лікуванні 535 осіб. 01:30 год. 1 жовтня пошукові роботи завершено - вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

Більше про псевдозамінування у Львові читайте на Depo.Львів.