У Львові буде пляж за 300 тис. грн

Очистка дна озера вже проведена

У Львові мають намір облагородити міський парк "Левандівське озеро". Про це пише Depo.Львів з посиланням на Львівську міську раду.

За словами начальника управління екології та благоустрою Львівської міськради Андрія Галушки, біля озера хочуть облаштувати зону відпочинку із пляжем.  

"Ми вже провели очистку дна цього озера. Також очистили від мулу стінки. На сьогодні є ряд звернень від мешканців та депутатів по цьому округу, у яких ідеться про необхідність покращення благоустрою берега. Вони пропонують там зробити пляж – замостити піском і берег, і дно озера, щоб у відповідний літній період містяни могли там відпочивати. Ми розглянули ці звернення на засіданні сесії і оголосили тендер на проведення роботи", – розповів Галушка.

Орієнтовна вартість проекту – 300 тис. грн.

Департамент містобудування Львівської міської ради проводить закупівлю на покращення благоустрою та технічного стану водойми на території парку "Левандівське озеро". Вже на наступний рік планують забезпечити львів’ян міським пляжем.

Відповідно до умов проведення тендеру на платформі ProZorro фдеться про планування дiлянки пiд пляж та влаштування пляжної зони з пiску, демонтаж тротуарiв iз бетонних плит та розбирання бортових каменів. А також влаштування основ пiд тротуари, встановлення бетонних поребриків, поглиблення прибережної смуги екскаваторами тощо.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook