ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львівському університеті обговорили перспективу створення Ізраїльського центру

Він функціонуватиме за моделлю Британської Ради
Depo.
29 вересня 2015 18:13
ФОТО: depo.ua

У рамках свого візиту до Львова Перший Секретар Посольства Держави Ізраїль в Україні Геннадій Поліщук відвідав Львівський національний університет імені Івана Франка. Про це пише Depo.Львів.

Під час розмови з ізраїльським дипломатом йшлося про поглиблення співпраці Львівського національного університету імені Івана Франка та Посольства Держави Ізраїль, зокрема про реалізацію спільних проектів, покликаних розширити знання академічної спільноти Університету про культуру держави Ізраїль та її освітню систему.

Під час зустрічі співрозмовники детально обговорили перспективні напрями розвитку українсько-ізраїльських відносин, зокрема щодо налагодження співпраці з ізраїльськими ВНЗ, організації академічних обмінів, запровадження гостьового лекторію та створення спільних програм і курсів, проведення конференцій, симпозіумів, виставок та інших заходів з метою обміну культурними надбаннями.

У цьому контексті окрему увагу було зосереджено на перспективі відкриття в Університеті Ізраїльського центру, який би функціонував за моделлю Британської Ради та Гете-Інституту.

Про можливу дату відкриття такого центру наразі не повідомляється.

Більше новин про Університет Франка читайте на Depo.Львів.