У львівській школі масово отруїлися діти

В Залізничний відділ освіти надійшло повідомлення із 15-ї школи про те, що в навчальному закладі немає близько 50 дітей, які скаржилися на біль у животі та нудоту
Depo.
5 березня 2016 11:30
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, з посиланням на Вголос, з’явилося повідомлення про те, що у Львові, в середній школі №15, сталося масове отруєння школярів, однак у міській раді повідомили, що ця інформація не відповідає дійсності.

Головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА з епідеміології Наталія Тімко розповіла, що за станом на сьогодні у Львівській обласній інфекційній лікарні з діагнозом «гостра кишкова інфекція» перебуває 15-річна дівчина, яка навчається в середній школі №15.

За її словами, дівчину привезла до лікарні бригада швидкої медичної допомоги в ніч з 2 на 3 березня.

"Більше звернень від дітей та батьків з цієї школи до інфекційної лікарні не було. Можливо, хтось звертався до сімейних лікарів, однак такої інформації в нас немає. Наразі тривають бактеріологічні дослідження, які встановлять причину отруєння", – зазначила Тімко.

Водночас в. о. начальника управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик розповіла, що в Залізничний відділ освіти надійшло повідомлення із 15-ї школи про те, що в навчальному закладі немає близько 50 дітей, які скаржилися на біль у животі та нудоту.

"Ми створили комісію, виїхали на місце, припинили роботу харчоблоку на час з’ясування всіх обставин. Крім того, запросили лабораторний центр Держсанепідемслужби для того, щоб вони з’ясували, яка ситуація в харчоблоці. Результати досліджень центру будуть відомі в середу-четвер", – розповіла Зоряна Довганик.

Вона додала, що за станом на сьогодні кількість дітей, які досі жаліються на біль у животі та нудоту, зменшилася – їх є 26. За словами Зоряни Довганик, ці діти з різних класів: у кожному класі від 1 до 11 є по двоє-четверо дітей.

"Учора ми отримали адреси дітей, які скаржилися на згадані симптоми, і з’ясували, що в більшості з них лікар не виявив отруєння. Зазвичай у них були або ГРВІ, або грип", – розповіла в. о. начальника управління освіти ЛМР.

Водночас прес-служба Львівської міськради повідомляє, що функціонування харчоблоку шкільної їдальні призупинено.

Роботу харчоблоку буде відновлено після отримання висновків Львівського обласного лабораторного центру.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів