ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львівській області засудили 25 чоловіків, які хотіли "відкосити" від мобілізації

Правоохоронцями продовжується досудове розслідування у 171 кримінальному провадженні за фактами ухилення від мобілізації
Depo.
16 жовтня 2015 14:16
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Львів із посиланням на прес-службу прокуратури у Львівській області.

Так, прокуратурою Сколівського району затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно 28-річного мешканця смт.Славське, який ухилявся від призову за мобілізацією.

Останній, отримавши повістку та не маючи правових підстав на відстрочку від призову, умисно не прибув у визначений час до Сколівського районного військового комісаріату для відправки до військової частини з метою проходження військової служби.

Зазначимо, що цьогоріч судами ухвалено обвинувальні вироки стосовно 25 громадян-мешканців області, які вчинили аналогічні кримінальні правопорушення за ст. 336 КК України.

Водночас, незважаючи на закінчення мобілізації, відповідно до Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» від 14.01.2015, затвердженого Законом України №113-VIII від 15.01.2015, правоохоронними органами області продовжується досудове розслідування у 171 кримінальному провадженні за фактами ухилення від мобілізації та перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України.

Більше новин про ухильників від мобілізації читайте на Depo.Львів.