ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львівській області зафіксовано 94 факти порушення виборчого законодавства

Міліція працює у посиленому режимі
Depo.
25 жовтня 2015 17:49
ФОТО: depo.ua

З початку виборчого процесу, тобто з 5 вересня, до 17.00 25 жовтня у Львівській області зафіксовано 94 факти порушення виборчого законодавства. Про це сьогодні, 25 жовтня, під час відеомарафону у Львівському прес-клубі, повідомив начальник ГУ МВСУ у Львівській області Дмитро Загарія, пише Depo.Львів.

За його словами, з них до реєстру внесено 14.

"П’ять – за крадіжки банерів (у Галицькому - два, та Шевченківському - три), хуліганських дій, умисного пошкодження майна та перешкоджання здійсненню виборчого права, несанкціоноване втручання в списки виборців, приховання бюлетенів та перешкоджання роботі журналістів у Бориславі", - каже начальник ГУ МВСУ у Львівській області.

За його словами, в Бориславі з'ясувалося, що один із членів комісії є родичем одного з кандидатів і він був проти того, щоб там працював журналіст.

Загалом, за словами Дмитра Загарії, надзвичайних ситуацій в області, пов’язаних з виборами, немає.

"З 5 вересня міліція працює в посиленому режиму. Більше 5 тисяч особового складу міліції задіяно в роботі в переддень виборів і зараз", - каже він.

За його словами, на кожній дільниці чергує не менше двох міліціонерів. І для того, щоби вони змогли проголосувати, їх підміняють.

Більше новин про вибори у Львівській області читайте на Depo.Львів.