У львівській лікарні швидкої допомоги пересадили ще одне серце та печінку
Донором став чоловік з Івано-Франківська, який помер внаслідок важкої травми
- Львів
-
13 жовтня 2021 10:49
У міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги Львова провели ще дві трансплантації: лікарі пересадили серце та печінку. Про це повідомив керівник лікарні Олег Самчук, пише Depo.Львів із посиланням на Львівську міську раду.
"Ще три людини житимуть завдяки трансплантації. У Львові сьогодні пересадили серце і печінку, нирку – у Івано–Франківську. Донор був у обласній лікарні Івано-Франківська. Це 50-річний чоловік, який помер внаслідок важкої травми голови. Згоду дав його брат, він лікар", - повідомив Олег Самчук, керівник лікарні швидкої медичної допомоги.

Мультиорганний забір команда лікарів лікарні швидкої допомоги Львова та команда Інституту серця МОЗ України виконувала спільно з місцевими лікарями. Одну нирку лікарі допомогли колегам з Івано-Франківська пересадити в їхній лікарні. Її отримав 32-річний львів’янин, який був у "листку очікування". Це перша в Івано-Франківську посмертна трансплантація нирки.

Серце і печінку тим часом повезли до Львова, у лікарню швидкої допомоги. Серце медики пересадили 29-річному чоловікові з Вінниччини. Через ускладнення від коронавірусу його власний орган уже ледь виконував функцію. Печінку отримала 43-річна матір двох дітей із Закарпаття. Операцію лікарі виконували разом з колегами з лікарні "Феофанія".
"Співчуття і подяка родині донора. Швидкого відновлення реципієнтам! Я дякую усім, завдяки кому цієї доби ми змогли врятувати три життя. Лише цього року у нашій лікарні уже виконано 44 трансплантації органів. З них – 6 сердець. І цей показник – результат об’єднання зусиль великої кількості людей і команд, які працюють заради однієї мети – порятунку українців в Україні", - додав Олег Самчук.
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:23Стартувало будівництво другої євроколії в Україні
- 15:33Суд розгляне справу 40-річного мешканця Черкащини, який відправляв поштою боєприпаси та зброю
- 21:53Зимова підтримка: хто може розраховувати на грошову допомогу від держави
- 19:13"Україна – козацька країна": у Львові відкрилася виставка карт XV -ХХ ст., які спростовують фейки Кремля
- 13:00Жахлива ДТП на Львівщині: Жінка загинула під колесами чотирьох автівок
- 20:57Українські аеропорти готові до відновлення роботи: коли
- 11:33 З листопада в Україні запроваджується ID-картка військовослужбовця: що треба знати
- 23:35В Україні створюють два центри ядерної медицини: що вже відомо
- 18:15 Зеленський погодив подальшу мобілізацію на воєнний стан до лютого
- 20:20Проти дніпропетровської "блогерки" на Львівщині відкрили кримінальну справу
- 13:30Карпати засипало снігом: висота заметів на горі Піп Іван сягає 80 сантиметрів ФОТО
- 11:20В Укргідрометцентрі спрогнозували, якою буде погода в Україні у листопаді
- 11:12 На Львівщині затримали ексочільника "Укренерго" Кудрицького, - ЗМІ
- 10:44 Зеленський про старт опалювального сезону: тепло українцям дадуть вже сьогодні
- 14:26Три лідери футбольного чемпіонату країни перемогли з однаковим рахунком 4:0 – підсумки туру УПЛ Відео
- 23:51У Львові 50 тисяч жителів залишилися без води: прорив на водогоні стався одразу після ремонту
- 20:40Уряд вирішив імпортувати газ і виділив гроші
- 09:58"УЗ" запустить додаткові поїзди до Карпат (ГРАФІК)
- 23:35Україна отримає 46 млн євро на розвиток міст: хто отримає і куди спрямують
Сектор

