У львівських лікарнях щоразу більшає пацієнтів із коронавірусом
Порівнюючи із попередніми тижнями, у "ковідних" відділеннях стало вдвічі більше хворих
- Львів
-
12 січня 2022 15:40

Як і прогнозували медики, після свят кількість хворих на коронавірус стрімко зросте. Так, у Першому територіальному медичному об’єднанні Depo.Львів повідомили, що зараз у медзакладах Львова перебуває 160 пацієнтів із коронавірусом. З них 15 осіб – у реанімаціях.
"108 хворих перебуває у лікарні швидкої допомоги, 10 із них підключені до апаратів ШВЛ, 52 особи – у 8-й міській клінічній лікарні, п’ятеро осіб – на ШВЛ, - кажуть медики. - Якщо врахувати статистику двох попередніх тижнів, то, наприклад, у 8-й лікарні було лише 27 пацієнтів. Була навіть ситуація, коли минулого тижня кардіологічне відділення виписало останнього пацієнта і готувалося працювати за профілем, але вже знову розгорнули ковід-відділення".
"Перед святами кількість пацієнтів зменшувалася, залишався лише блок інтенсивного лікування, проте з 2-3 січня почалося зростання кількості пацієнтів. Від 5 до 3 в день ми госпіталізовували. З кардіологічного відділення були переведені всі пацієнти, проте наростаюча динаміка змусила нас знову відкрити його для ковідних пацієнтів, щоб не було надмірного навантаження на інші відділення. Загалом ми можемо прийняти 350 пацієнтів, проте у піку навантаження можемо прийняти 411 пацієнтів. Важко щось прогнозувати, але спостерігаючи історію попередніх років, коли після свят зростала кількість хворих. Але будемо сподіватися, що вакцинація дасть свій результат", - говорить директор 8-ї лікарні 1 ТМО Максим Павлов.
Нагадаємо, в Україні стартувало щеплення бустерною дозою вакцини проти COVID-19. Вже отримати його можуть і мешканці Львівської міської територіальної громади.
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:40"УЗ" запускає додатковий поїзд між Києвом і Трускавцем (ГРАФІК)
- 15:33Ліки на мільйон: Львівʼянка намагалася контрабандою ввезти медпрепарати в Україну
- 15:33На Львівщині прикордонники виявили жителя Хмельниччини, який перебував у розшуку
- 12:22У Львові змінюється вартість проїзду у громадському транспорті
- 20:33У Львові показали, яким буде Меморіал Героїв України зі стелою з фігурою янгола ФОТО
- 18:29У Львові затримали 21-річну дівчину, яка намагалася завербувати трьох харків’янок для секс-експлуатації за кордоном
- 12:01Жирна шкіра голови: ефективні рішення Актуально
- 09:58В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у червні
- 23:29У цьогорічний епідсезон в Україні перехворіло понад 4,5 мільйона людей, майже 200 померли
- 14:45"Можливість уникнути покарання і відповідальності": Після смерті 5-річного хлопчика у львівській стоматології підозрювана лікарка мобілізувалася до ЗСУ
- 11:45"УЗ" продовжила курсування потяга між Чернівцями та Львовом
- 15:24На Львівщині підлітки змусили позувати на камеру оголеним хлопця з аутизмом: поліціянти склали адмінпротоколи
- 11:41Львівʼянка заблукала у засніжених Карпатах ФОТО
- 16:45До Львова приїхали американські лікарі, щоб навчати військових хірургів
- 13:35Юнакам приготуватися: МОН змінило правила вступу у виші
- 20:47На Львівщині підприємці продавали психотропи російського виробництва під прикриттям легального фармбізнесу ФОТО
- 15:48СБУ проводить контррозвідувальні заходи у Львові: можливі обмеження
- 13:56У Львові п'яний 53-річний чоловік відкрив вогонь із вікна багатоповерхівки
- 20:20Силовики завершили найбільшу спецоперація з ліквідації наркобізнесу: Вилучили понад 17 млн доз наркотиків, затримали 67 учасників ОЗГ ФОТО Відео