ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Буському районі відкрили відновлений навчально-виховний комплекс

Загальна вартість становить 1,5 млн гривень
Depo.
25 вересня 2015 17:54
ФОТО: depo.ua

24 вересня у селі Андріївка Буського району відбулося урочисте відкриття відновленого навчально-виховного комплексу "Андріївська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеня". Про це пише Depo.Львів із посиланням на Львівську обласну раду.

Захід пройшов в рамках "Тижнів Німеччини в Україні". Це черговий об'єкт у Львівській області, реалізований у рамках проекту сприяння розвитку соціальної інфраструктури Українським фондом соціальних інвестицій за допомогою німецьких коштів. Мікропроект реалізований за співфінансування Львівської обласної ради, Буської районної ради та за активної участі місцевої громади.

Загальна вартість проекту з покращення умов надання освітніх послуг для громади с. Андріївка Буського району становить 1,5 млн грн. За ці кошти упродовж 2013 - 2015 року проведені першочергові заходи з капітального ремонту та енергоефективності навчально-виховного комплексу. Повністю замінено покриття даху на металочерепицю, замінено систему опалення, встановлено два енергозберігаючі котли. Місцева громада за підтримки меценатів виконала роботи з ремонту фасаду школи.

Окрім того, протягом впровадження мікропроекту проводився поточний енергоаудит та навчання громади з питань енергоефективності. Відбулося навчання з питань залучення дітей до здорового способу життя, а також упроваджено ініціативу з навчання дітей онлайн журналістиці.

Більше новин про відкриття навчальних комплексів на Львівщині читайте на Depo.Львів.