ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Свідоцтва про народження у Львові видаватимуть у пологовому будинку

Пілотний проект обіцяють поширити і в інших областях України
Depo.
18 вересня 2015 14:50
ФОТО: depo.ua
Свідоцтва про народження у Львові видаватимуть у пологовому будинку
Свідоцтва про народження у Львові видаватимуть у пологовому будинку

Сьогодні Львів став першим в Україні містом, де видали свідоцтва про народження дитини одразу у пологовому будинку. Про це пише Depo.Львів.

Міністр юстиції України презентував проект у Міському комунальному клінічному пологовому будинку №1, де видали перші 13 свідоцтв про народження дітей.

Свідоцтва про народження у Львові видаватимуть у пологовому будинку - фото 1

"У Львові ми вперше започаткували дуже, здавалось, просту, але потрібну ініціативу - коли наші українські мами, батьки після народження дитини замість того, щоб займатись бюрократією, стояти в черзі в РАГСах, можуть отримати свідоцтво безпосередньо в пологовому будинку. Ця проста ініціатива є тим кроком назустріч людям, і тими справами, які повинна робити держава у всіх сферах", - каже Петренко.

Свідоцтва про народження у Львові видаватимуть у пологовому будинку - фото 2

Він додав, що згодом така послуга буде і в інших пологових будинках Львова та інших областях.

"До речі, для відома наших львів'янок, для цього вам або вашим родичам достатньо заповнити заяву у фахівців Мінюсту, які знаходяться тут, у будинку і одразу ж на місці дуже швидко наші працівники видадуть свідоцтво про народження", - зазначив Петренко.

Свідоцтва про народження у Львові видаватимуть у пологовому будинку - фото 3

З словами в.о. начальника Головного управління юстиції у Львівській області Ярослава Жукровського, органи юстиції готові виконувати це завдання якісно і належно.

Уповноважений працівник буде приходити у пологовий будинок, де збиратиме заяви на отримання свідоцтва та дуже швидко буде їх видавати. Дану послугу органи юстиції зможуть надавати щоденно.

Більше новин про візит міністра до Львова читайте на Depo.Львів.