Студенти Академії лідерства завершили стажування у Синютки

Очільники департаментів протягом двох місяців ділились досвідом зі студентами

Depo.
20 червня 2017 14:15
ФОТО: depo.ua

Вісьмох учасників львівського відділення Академії лідерства нагородили сертифікатами про успішне завершення програми навчання "Реалізуй себе у владі". Студентів зі всієї України, залучали до роботи департаментів у сферах культури, туризму, спорту, економіки, архітектури, агропромислового комплексу та освіти. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Очільники департаментів протягом двох місяців ділились досвідом зі студентами, а ті, своєю чергою, мали можливість реалізовувати свої ідеї. Найсумлінніших стажерів, які пройшли навчання, мають намір зарахувати до кадрового резерву облдержадміністрації.

Довідково:

Мета проекту "Реалізуй себе у владі" - це формування кадрового потенціалу для органів виконавчої влади за рахунок ініціативних, обдарованих та кваліфікованих фахівців; оновлення кадрового резерву молодими працівниками; активізація розвитку особистісних якостей, шляхом залучення молоді до державної служби; надання можливості талановитим людям долучатись до роботи в галузі державного управління, а також сприяння прозорості діяльності Львівської облдержадміністрації.

Нагадаємо, у Львівську ОДА запрошують на роботу.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів