Чим дивуватиме чергове Свято шоколаду у Львові

Березневі "солодкі святкування" триватимуть п'ять днів
Depo.
2 березня 2016 22:30
ФОТО: depo.ua
Чим дивуватиме чергове Свято шоколаду у Львові
Чим дивуватиме чергове Свято шоколаду у Львові

У Львові 4 - 8 березня у Львівському палаці мистецтв відбудеться Національне Свято Шоколаду.

Протягом п'яти днів Свята  виробники українського шоколаду традиційно представлять найсмачнішу свою продукцію - у найвигадливіших формах. 

Національне Свято Шоколаду у Львові відбудеться вже вдесяте.

Стала відома програма Свята Шоколаду у Львові - фото 1

На львівському святі "шоколадного дитинства" цього року кожен гість традиційно матиме змогу спробувати оригінальні шоколадні напої і солодощі, придбати шоколадні сувеніри і, навіть, творцем шоколадного дива. Адже кожен гість зможе взяти участь у майстер-класах від кращих шоколатьє країни.

Стала відома програма Свята Шоколаду у Львові - фото 2

"Це всеукраїнська подія, яка вже вдесяте збере кращі солодкі бренди та виробників шоколаду ручної роботи України. Цього року ми будемо ще більше вражати наших гостей, адже свято - десяте, ювілейне. Тож 4-8 березня ми згадаємо усе найцікавіше та найкраще, що відбувалося на Національному Святі Шоколаду за час його існування, та неодмінно здивуємо новими активностями, і це точно нікого не залишить байдужим", - розповів Depo.Львів директор Національного Свята Шоколаду Андрій Сидор.

Стала відома програма Свята Шоколаду у Львові - фото 3

За словами організаторів, цього року Свято Шоколаду буде не лише смачним, але й інформаційно насиченим. На святі діятиме інтерактивний Музей шоколаду, де відвідувачі зможуть дізнатися  історію появи шоколаду,  а також  про те з чого та як його виготовляють.

Відкриття музею стане важливою подією для міста, адже Львів має давню "солодку" історію і символічно, що саме у місті Лева, почне діяти такий музей.

Планується щороку поповнювати Львівський музей шоколаду новими "шоколадними" експонатами.

Стала відома програма Свята Шоколаду у Львові - фото 4

Традиційним для Свята Шоколаду у Львові є й Шоколадний Ярмарок, на якому виробники та представники шоколадної індустрії, кондитерські та майстерні шоколаду ручної роботи презентують свої вироби, зроблені спеціально до Свята.

Стала відома програма Свята Шоколаду у Львові - фото 5

Як і щороку, цьогоріч дивуватиме відвідувачів Галерея скульпторів, у якій талановиті львівські митці створюватимуть шоколадні скульптури найрізноманітніших форм та розмірів. Частина з них доповнить Шоколадне місто.

Стала відома програма Свята Шоколаду у Львові - фото 6

Маленькі відвідувачі шоколадного фестивалю зможуть помандрувати "Дитячою шоколадною країною". У цій країні все буде зроблене із шоколаду: місто із шоколадними будівлями, залізниця.

Окрім того, кожен маленький гість зможе взяти участь у виготовленні улюблених солодощів, зокрема й власного шоколадного вагончика, якого можна буде "навантажити" горішками, родзинками, печивом та іншими ласощами.

Стала відома програма Свята Шоколаду у Львові - фото 7

Також буде обладнано декілька "шоколадних" фотозон – мистецьких інсталяцій - 5-метровий шоколадний млин із ведмедем, величезна 9-метрова шоколадна коробка цукерок, тож кожен відвідувач зможе зробити особливе фото на згадку.

Стала відома програма Свята Шоколаду у Львові - фото 8

А своїми враженнями зі Свята з рідними та близькими можна буде поділитися, скориставшись послугами святкової пошти "Зі Львова з любов’ю".

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів