На Сокальщині розповіли про залучення іноземних інвестицій

За підсумками минулого року в економіку Сокальського району вдалось залучити 5,5 млн доларів США прямих іноземних інвестицій
Depo.
3 березня 2016 13:18
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, за підсумками минулого року в економіку Сокальського району вдалось залучити 5,5 млн доларів США прямих іноземних інвестицій, що майже на 67% більше від 2014-го. Найбільша кількість цих коштів надійшла у промислові підприємства (91,9%) та компанії, які здійснюють операції з нерухомим майном (7,9%). Про це розповів голова Сокальської районної державної адміністрації Олег Пелих, звітуючи перед громадою.

"За обсягом прямих іноземних інвестицій та за темпом зростання район займає одне з перших місць в області, - зазначив очільник району. - Здебільшого ці кошти спрямовували на виробниче обладнання. А лідерами з інвестування наших підприємств були партнери з Данії та Німеччини".

Як розповів Олег Пелих, торік найбільше коштів інвестори залучили у ДП "Датський текстиль" – 1068 тис дол США (у виробниче обладнання) та ТзОВ "Клінгспор" – 8478,6 тис євро (у виробниче обладнання – 3778,6 тис та грошовими коштами – 4700 тис євро).

Голова РДА також відзначив, що загальний обсяг іноземних коштів, залучених у підприємства та організації Сокальщини з початку інвестування, становить понад 32 млн дол США (2,6% від їх загальнообласного рівня). Це близько 355 дол США прямих іноземних інвестицій у розрахунку на одного мешканця району.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів