ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Стартував Форум електронного врядування

На гостей форуму чекає понад 50 презентацій
Depo.
18 вересня 2015 11:59
ФОТО: depo.ua

Сьогодні у Львові стартував Форум електронного врядування. Упродовж двох днів буде презентовано інноваційні технології і сервіси е-врядування всеукраїнського масштабу. Про це пише Depo.Львів.

На гостей форуму чекає понад 50 презентацій, відомі спікери, інноваційні рішення, мотиваційні дискусії, знайомство зі стратегією розвитку перших кроків до впровадження ID картки мешканця, нові сервіси, які змінюють історію електронного міста та багато цікавого.

Сьогодні у Львові стартував Форум електронного врядування - фото 1

"Для нас велика честь приймати в цих стінах Форум електронного врядування. Для нас особливим є, що робота форуму співпадає з дуже важливим для нас проектом - відкриттям Магістерської програми з публічного адміністрування, на яку ми покладаємо великі надії", - розповів перший проректор Українського католицького університету Тарас Добко.

Сьогодні у Львові стартував Форум електронного врядування - фото 2

Основним натхненням організаторів форуму є твір Рея Бредбері "451 градус по Фаренгейту".

Сьогодні у Львові стартував Форум електронного врядування - фото 3

451 градус за Фаренгейтом - температура, при якій загоряється папір. У Рея Бредбері палили книги для того, щоб було легше керувати натовпом, розвивати в людях почуття "стадності", автоматизму. У нас "книги горять" для того, аби навчити людей змінювати себе та світ, що тебе оточує, позбутись жорсткої бюрократії, перейти на новий щабель розвитку та змін.

Сьогодні у Львові стартував Форум електронного врядування - фото 4

Більше новин про Форум е-врядування читайте на Depo.Львів.