Синютка закликає членів ДВК не допустити фальсифікацій

Голова Львівської ОДА звертається до членів комісій щодо оперативного завершення процесу підрахунку голосів виборців
Depo.
27 жовтня 2015 15:40
ФОТО: depo.ua

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка звертається до членів дільничних виборчих комісій з приводу оперативного завершення процесу підрахунку голосів і здачі протоколів. Про це пише Depo.Львів із посиланням на прес-службу Львівської ОДА.

"Виборчкоми не повинні зволікати у цьому процесі, - наголосив Олег Синютка. - Затягування з підрахунком голосів та здачею протоколів викликає у людей підозри щодо можливих підтасовок та фальсифікацій. Я би не хотів, щоб таким чином члени ДВК зіпсували позитивні результати дня голосування, коли Львівщину ставлять у приклад щодо організації процесу демократичного волевиявлення".

Голова ОДА наголосив, що "ми повинні просто і чесно порахувати і зафіксувати ті голоси, які люди віддали за своїх кандидатів".

"Нам потрібно все зробити для того, щоб не зіпсувати враження людей від виборчого дня і не давати їм підстав для розчарування владою. Це дозволить уникнути підозр у "нечистому" підрахунку голосів і нехтуванні волевиявленням виборців", - зазначив Синютка.

На даний час триває підведення результатів голосування на місцевих виборах. Станом на 12:00 год 27 жовтня на Львівщині вже опрацьовано 96,75 % протоколів виборчих комісій.

Більше новин про вибори читайте на Depo.Львів.