ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Синютка закликає членів ДВК не допустити фальсифікацій

Голова Львівської ОДА звертається до членів комісій щодо оперативного завершення процесу підрахунку голосів виборців
Depo.
27 жовтня 2015 15:40
ФОТО: depo.ua

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка звертається до членів дільничних виборчих комісій з приводу оперативного завершення процесу підрахунку голосів і здачі протоколів. Про це пише Depo.Львів із посиланням на прес-службу Львівської ОДА.

"Виборчкоми не повинні зволікати у цьому процесі, - наголосив Олег Синютка. - Затягування з підрахунком голосів та здачею протоколів викликає у людей підозри щодо можливих підтасовок та фальсифікацій. Я би не хотів, щоб таким чином члени ДВК зіпсували позитивні результати дня голосування, коли Львівщину ставлять у приклад щодо організації процесу демократичного волевиявлення".

Голова ОДА наголосив, що "ми повинні просто і чесно порахувати і зафіксувати ті голоси, які люди віддали за своїх кандидатів".

"Нам потрібно все зробити для того, щоб не зіпсувати враження людей від виборчого дня і не давати їм підстав для розчарування владою. Це дозволить уникнути підозр у "нечистому" підрахунку голосів і нехтуванні волевиявленням виборців", - зазначив Синютка.

На даний час триває підведення результатів голосування на місцевих виборах. Станом на 12:00 год 27 жовтня на Львівщині вже опрацьовано 96,75 % протоколів виборчих комісій.

Більше новин про вибори читайте на Depo.Львів.