ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сім`я переселенців з Донецька вже три місяці живе в наметі у львівському парку

Вони кажуть, що чиновники не хочуть їм надавати статус біженців
Depo.
7 вересня 2015 14:23
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Львів із посиланням на запис в групі "Варта1" на Facebook.

Сім`я переселенців з Донецька три місяці живе в наметі у одному з львівських парків. 60-річна жінка та її 16-річний син не лише шукають житло, а й марно намагаються отримати статус біженців.

"Випадково вчора я зустріла людей, які дійсно живуть в палатці в парку, дійсно біженці з Донецька... Але не стиковка вийшла, живе в палатці жіночка 60 років і її неповнолітній син, якому тільки виповнилось 16р. Поспілкувавшись з ними з'ясувалося, що таким чином у Львові вони живуть вже 3 місяці. До того вони жили в Києві де дитина закінчила 9-й клас. В столиці завдяки добрим людям мали де жити. Суть їхньої проблеми не тільки у відсутності житла, жіночка оббивала пороги чиновників ,щоб отримати статус біженців і отримати хоч якусь соціальну допомогу , але наша держава не визнає їх громадянами України... Хоча з її слів пенсію вона отримує, і соціальні виплати, як матері одиначці їй виплатили в повному обсязі, коли вона звернулась з запитом до ЄС (з її слів)", - написала користувач групи Діана Мищук.

Сім`я переселенців три місяці живе в наметі у львівському парку - фото 1

Як пишуть у Facebook, сталось так , що при втраті документів вона відновлювала паспорт і їй відмовили у запиті на встановлення прописки.

У групі "Варта1" людей просять допомогти із пошуком житла і приносити їм гарячу їжу, бо у парку розпалювати багаття не можна.

Більше новин про біженців у Львові читайте на Depo.Львів