ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чоловіки у жовтих плащах з "льодяниками" в руках чекатимуть на дітей біля шкіл Львова

У місті стартувала акція "Жовтий добродій"
Depo.
7 жовтня 2015 12:51
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Львів повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Перейти через дорогу стане легше. У місті стартувала акція "Жовтий добродій" - львів'яни у жовтих плащах з "льодяниками" в руках переводять дітей через дорогу.

"Спеціально навчені львів'яни чергуватимуть за 40 хвилин до початку уроків і переводитимуть дітей, які прямують до школи. Ця акція буде довготривалою. У Європі це є звичною практикою", - розповіла керівник кампанії "Безпечне місто" Олександра Паняк.

Як зазначили активісти, акція стартує вже цього тижня біля шкіл №69 (вул. Запорізька, 20), №48 (вул. Рубчака, 8) і №31 (вул. Княгині Ольги, 104). На черзі - небезпечні ділянки поблизу шкіл №17 (вул. вулиця Мельника 1/3), №3 (вул. Генерала Чупринки) та НВК ім. В.Симоненка (вул. В. Симоненка, 6).

"Ми обрали небезпечні ділянки доріг біля шкіл з динамічним дорожнім рухом, де відсутній світлофор. Це - місця підвищеної небезпеки і концентрації ДТП. Допомога школярам там особливо необхідна", - розповів активіст Мирослав Голяк.

Активісти просять батьків та просто небайдужих зголошуватися на чергування, адже небезпечних ділянок поблизу шкіл у Львові є ще близько 10-ти.

Більше новин про школярів на Львівщині читайте на Depo.Львів.