ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Що треба взяти для подорожі за кордон з дитиною?

В перші ж дні дитині треба вживати звичні продукти та звикнути до клімату
Depo.
25 серпня 2015 20:06
ФОТО: depo.ua

Як пише Depo.Львів, зараз дітям з народження можна виготовити закордонний паспорт. Але якщо дитина вписана в паспорт батьків, то можна подорожувати і так. Зазначимо, що проїзний документ дитини не приймають в багатьох країнах. Тому перед поїздкою треба обов'язково дізнатись правила в'їзду в бажану країну. Перевага для дітей при оформленні візи - вона може бути дешевшою, ніж дорослим, або ж взагалі безкоштовною.

Якщо дитина подорожує з іншими людьми, то треба нотаріально завірений дозвіл від батьків. При собі обов'язково треба мати оригінал. Він потрібен для в'їзду і виїзду з країни.

Для подорожі Україною всіх цих документів не треба. Але в поїзд дитину не впустять без свідоцтва про народження, воно є обов'язковим документом у поїздці Україною.

Коли ж пересуватиметесь літаком, то потрібно поцікавитись правилами авіаліній. Дехто дозволяє безкоштовно перевозити коляску чи рюкзак дитини.

Також до двох років малюк може летіти безкоштовно, але старшим квиток обійдеться майже в ту ж ціну, що й дорослому.

Варто врахувати й те, що у деяких авіаліній є правило: забороняється переліт дитини до 14 років без супроводу дорослого.

Не слід економити не медичному страхуванні. Потрібно детально дізнатись, що робити в разі хвороби дитини. Краще необхідні медикаменти брати з собою. Але варто звернути увагу на те, чи не забороняється ввозити ці ліки в країну, якою подорожуватимете.

Більше новин про подорожі за кордон читайте на Depo.Львів