Що дратує жінок у ліжку найбільше

Між собою жінки називають це "кроликом", "відбійним молотком" або "швейною машинкою"
Depo.
8 березня 2016 21:15
ФОТО: depo.ua
Що дратує жінок у ліжку найбільше
Що дратує жінок у ліжку найбільше

Учені встановили, що найбільше дратує представниць слабкої статі під час інтимної близькості, про це пише Depo.Львів з посиланням на Рівність.

ТОП-10 того, що позбавляє жінок бажання займатися сексом:

1. Увімкнений телевізор.

Гірше, ніж "так він мені не заважає", може бути тільки "нехай працює, мене це відволікає". Відволікає від чого? Від жінки, яку ти затягнув в своє ліжко? Нехай все буде не так довго, як з телевізором, але зате ніжно і без "відволікаючих" маневрів.

Що дратує жінок у ліжку найбльше - фото 1

2. Порно-ідеали.

Ну, скажімо, він бачив у кіно для дорослих, як жінка згинається кренделем або з легкістю встає у вертикальний шпагат, або виробляє з його "агрегатом" якісь чудо-штуки. Та й сама актриса завжди готова ойкнути, на всі руки (ноги і т.д) майстриня, та й пози у них там в кіно — акробатам на заздрість. І ось він намагається все це відтворити зі звичайною дівчиною-бухгалтером, забуваючи, що в кіно є монтаж, а земляни не всі вміють закидати ногу за вухо. Загалом, всякі фантазії треба спочатку обговорювати, тим більше якщо вони вимагають акробатичної підготовки.

3. Запитання "ну як?".

Ти ж все бачив і чув! Навіщо питати "ну як?". А якщо нічого не почув, тим більше, краще не питати. Коли жінка захоче тебе, гіганта, похвалити, вона це зробить і без запитань.

Що дратує жінок у ліжку найбльше - фото 2

4. Ляснув так ляснув.

Десь у чоловічих журналах пишуть, напевно, що жінки люблять, коли їх шльопають. Хтось любить, хтось ні. В будь-якому разі, грайливо шльопнути і врізати так, щоб долоня горіла — речі різні! Любительки "батога" вам про свої уподобання розкажуть. З іншими краще все-таки "пряником".

5. Часниковий поцілунок.

Єдине, чим може бути наповнений поцілунок — це ніжність. Ну, в крайньому випадку, огірки досить приємно пахнуть. А от після курки-гриль або бутерброда з ковбасою не варто доставляти дамі всякі різні задоволення. Жир, гострі спеції, запахи — всьому цьому не місце серед поцілунків і пестощів.

6. Вампірські укуси.

У кіно для підлітків це, можливо, і романтично. За домовленістю і спільною згодою (а давай сьогодні "покусаємось"?) — ніяких проблем. Але коли без попередження принц вгризається в шию, це може бути зайвим. Що стосується грудей — навіть не думайте про це і прибирайте зуби! І ще дівчині, між іншим, вранці на роботу з відкритою шиєю йти. Загалом, не розпускати зуби.

Що дратує жінок у ліжку найбльше - фото 3

7. Сам придумав, сам образився.

"Тобі не сподобалося… Я знаю, тобі не сподобалося… Я — невдаха. І нема чого мене втішати". 

8. Перемогти колишнього.

Можливо, дівчина була настільки необачно, що розповіла про переваги свого колишнього. Тут вже сама винна, що розбудила дух змагання. Але буває, що чоловік просто хоче всіх перемогти. Так і каже "зараз я тобі покажу! Твій Федя так ні за що не зможе!".  Ох, милий друг, ось тобі телефон Феді, йди перемагай його на татамі, на дуелі, в тирі, в барі… По-чоловічому.

Що дратує жінок у ліжку найбльше - фото 4

9. Швидкість – то не головне.

Жінки примхливі, так-так. Але, якщо ми тут говоримо про ідеал, то від нього віддаляють дві тактики. Перша — лінь. Перекинувся на спину, руки за голову поклав і … все. Це не масаж і не солярій. Тут потрібно участь двох. Друга проблема — протилежна. Між собою дівчата називають це "кроликом", "відбійним молотком" або "швейною машинкою". Ви зрозуміли про що мова? Тоді злегка зменшуємо швидкість.

10. Важкувато.

Міцні обійми — добре. Притиснутися кожною клітинкою свого тіла — дуже романтично. Але не відпускай руки, коли ти зверху! Витримати на собі 120 кг тендітним жіночим ребрах не під силу. Так що тренуйте біцепси і трицепси, чоловіки!

Раніше ми розповідали шість ознак того, що жінка хоче сексу саме зараз.  Також ми писали про найкращі пози спання подружжя для зміцнення стосунків. Та 10 типів жінок, від яких чоловіки тікають стрімголов.

Науковці назвали сім найбільших чоловічих фобій.

А також а як впізнати психічно здорового чоловіка: 7 ознак. Та 7 ознак психічно здорової жінки.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів