Сакварелідзе: Поліція почала затримувати прихильників Саакашвілі

Правоохоронці почали затримувати активістів, які допомогли Саакашвілі перетнути українсько-польський кордон

Як повідомляє Depo.Львів правоохоронці почали затримувати активістів, які у неділю, 10 вересня, допомогли екс-голові Одеської ОДА, екс-президенту Грузії Міхеїлу Саакашвілі перетнути українсько-польський кордон. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив екс-заступник генерального прокурора України Давид Сакварелідзе.

"Почалися масові арешти і репресії наших активістів! Зараз ось заарештували нашого активіста з Черкас – Андрія Котиченка. Він був безпосередньо серед тих, хто заводив Міхеїла (Саакашвілі, – ред.) в Україну, підтримавши волю і прагнення українського народу до демократії і справедливості. У ці хвилини його везуть до Львова", – написав він.

Сакварелідзе додав, вчора п'ятнадцятьма представниками МВС був затриманий ще один активіст з Івано-Франківська – Олександр Бурцев, який також брав активну участь у подіях неділі.

Нагадаємо, поліцейські прибули на виклик до Саакашвілі.

Саакашвілі і його люди штурмом взяли український кордон у пункті Шегині. Прикордонники не хотіли пропускати їх, стверджуючи, що отримали повідомлення про мінування пункту.

Втім, вони прорвали оточення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів