Садовому подарували модель хвоста американського літака

До Львова приїхав заступник військового Аташе Посольства США
Depo.
3 березня 2016 19:44
ФОТО: depo.ua

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся із заступником військового Аташе Посольства США Янісом Мікітсом та полковниками і підполковниками, випускниками коледжу Повітряних Сил США. Про це пише Depo.Львів.

Зокрема, сторони поговорили про суспільно-політичну ситуацію в Україні, про вихід України з-під російського впливу та курс на Західну Європу, про потребу політичних реформ тощо. Не оминули і питання щодо членства України в НАТО.

"Для Америки вигідно, щоб Україна була членом НАТО. Для українців вигідно, щоб ми були в блоці НАТО. Особисто для мене, НАТО - це не тільки військова співпраця, це – певні цінності. А наші вороги нехай думають, що хочуть. Сьогодні більшість українців готова підтримати вступ України в НАТО. І треба це робити. Росія сьогодні слабка. Вана запізнилася років на 20 в своєму розвитку. Я думаю, що її чекає складне майбутнє. А ми з вами разом переможемо", - переконаний міський голова Львова Андрій Садовий.

Також міський голова Андрій Садовий подякував уряду США за підтримку України в прагненні бути незалежною.

"Я хочу через вас подякувати вашому уряду за підтримку країни в нашому бажанні бути незалежною країною і у вашому розумінні зобов’язань, в тому числі, по Будапештському меморандуму", - сказав Садовий.

Наприкінці зустрічі представники американської делегації подарували міському голові модель хвоста американського літака, "що символізує силу, міць і потужність американських військово-повітряних сил і продовження партнерства з Україною".

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів