ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Садовий знову зазіхнув на Історію Лемберга

Мер Львова Садовий вже знає кому це приміщення продати, - Олег Пилипенко
Depo.
14 серпня 2015 13:34
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Львів із посиланням на ГО "СПАС".

До одного з приміщень ангару старого трамвайного депо львівськими комунальниками заблоковано прохід орендатору - "Львівському історичному музею". Безцінні експонати промисловості Галичини тепер можуть бути просто викинуті на вулицю невігласами з "Львівелектротрансу".

Садовий знову зазіхнув на Історію Лемберга - фото 1

В історичному музеї терпіти хамство з боку Львівської міської ради не збираються. Третій день поспіль працівники музею намагається потрапити з іншого приміщення, для цього попередньо демонтують стіну.

Садовий знову зазіхнув на Історію Лемберга - фото 2

Садовий знову зазіхнув на Історію Лемберга - фото 3

Трудовий колектив комунального закладу "Львівський історичний музей" самотужки прокладає собі шлях до приміщення ангару колишнього трамвайного депо на вулиці Вітовського, 57 (приміщення передано в оренду історичному музею на 50 років, договір оренди №Г-2166/4 від 02.08.2004).

Садовий знову зазіхнув на Історію Лемберга - фото 4

Сьогодні в приміщенні ангару планується облаштувати Музей науки і техніки. Таких державних музеїв в Україні майже немає.

Тут вперше в Україні було здійснено книгодрукування, вперше було піднято повітряну кулю з автоматичним пристроєм керування газового пальника, вперше здійснено перегонку нафти та очищення фракцій перегонки, вперше виготовлено гасову лампу, яка освітила багато міст Європи та світу, перша залізнична колія була збудована у 1861 році, перші нафтові копальні в Бориславі, перший нафтопереробний завод та багато інших технічних рішень.

Садовий знову зазіхнув на Історію Лемберга - фото 5

Нежитлове приміщення використовується Львівським історичним музеєм для зберігання експонатів.

Садовий знову зазіхнув на Історію Лемберга - фото 6

"Працівники "Львівелектротрансу" заблокували вхід до приміщення ангару. Нагло посміхаючись, вони повідомили, що мер Львова Садовий вже знає кому це приміщення продати і вони діють за його вказівкою. На додачу вони повідомили, що музейчикам краще подбати про своє приміщення на пл. Ринок,6, мовляв Садовий і там вже має покупця.

Ну, що хочеться сказати, не ти Андрій Садовий давав - не тобі забирати! І якщо перед смертю не наївся - то і не налижешся! "Гільйотина" з голосів львів'ян чекає тебе на місцевих виборах!", - прокоментував голова правління ГО "СПАС" Олег Пилипенко.

Більше новин Львова та області читайте на Depo.Львів