"Зозуленята" зі Львова: Як Садовий знову засипає Україну сміттям

Андрій Садовий знову намагається спихнути кудись львівське сміття і якщо це йому різко перестане вдаватися, почне шукати винного. Не виключено, що на смітті можна буде побувати і частину рекламної кампанії вже четвертого походу на крісло мера Львова 

"Зозуленята" зі Львова: Як Садовий знову…

Тільки Петра Порошенка вже не звинуватиш у сміттєвій блокаді, Володимира Зеленського - ще не можна, тож мер Львова, схоже, перебуває у пошуках того, хто ж на цей раз здійснює глибокий тиск на його політичний рейтинг. 

Уночі 10 серпня вінницькі поліцейські виявили і затримали у Жмеринському районі 5 вантажівок з львівським сміттям. У Борисполі Київської області 10 серпня затримали вантажівку із львівським сміттям, водій втік. 31 липня понад 14 тонн львівського сміття викинули у Корецькому районі на Рівненщині. 30 липня вночі рейдова група Нацполіціі Житомирщини затримала три вантажівки сміття із Львівщини. 20 червня на території Івано-Франківської області у селі Скобичівка знову висипали з двох вантажних автомобілів львівське сміття. Поліцейські вилучили обидва автомобілі. 20 тонн сміття зі Львова невідомі вивантажили вночі поблизу сміттєзвалища села Копань. Інцидент трапився у ніч на 8 червня на дорозі, що веде до сміттєзвалища цього села. Львівське сміття на звалищі у селі Щасливе Бориспільського району під Києвом завдало збитків на 200 млн гривень. І це далеко не усі факти про львівське сміття, що ніяк не хоче знайти останній спокій десь в себе в місті виникнення. 

Заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк каже, що останнім часом львівське сміття почали активніше вивозити за межі області, адже полігони у Миколаєві, Новояворівську та Самборі відмовилися приймати непотріб зі Львова після того, як відчули на собі, що таке співпраця з мерією Садового. "Вони не мають довіри до цієї влади. Вони пам’ятають трагедію Грибовичів і не хочуть повторення такого в себе", – каже Гагалюк.

Тож, можна прогнозувати, що сміття Садового і далі подорожуватиме Україною. При цьому мер перед місцевими виборами може спробувати ще й піаритися на цій темі, мовляв, кинули львів'ян сам на сам з цією проблемою. Залишається тільки знайти, хто саме кинув...

Тим часом, у мерії відмовчуються щодо того, чому воно (сміття) постійно намагається кудись злочинно втекти зі Львова і розповідають про, здається, вже безкінечні плани на будівництво місцевого сміттєпереробного заводу.  Запевняють, що проєкт будівництва майбутнього сміттєпереробного заводу у Львові пройшов комплексну державну будівельну експертизу і отримав позитивний експертний звіт з урахуванням технічно екологічних норм. Відповідно до проєктних рішень, передбачається будівництво механіко-біологічного комплексу перевантаження та переробки твердих побутових відходів на ділянці, площею 9,66 гектари, потужністю 250 тис тон на рік. Загальна площа забудови становить 21 902 квадратних метрів, тривалість будівництва — 24 місяці, а кількість нових робочих місць — 144 працівники. Загальна кошторисна вартість будівництва всіх стадій, включно з вартістю будівельних робіт та устаткування, — 1,167 млрд грн.

Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme