ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Садовий проголосував із дружиною та дітьми

Мер Львова каже, що сприйме будь-який вибір громади
Depo.
25 жовтня 2015 14:57
ФОТО: depo.ua

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий та його дружина Катерина Кіт-Садова проголосували на місцевих виборах на виборчій дільниці, що на вул. Миколи Некрасова, 59. На виборчу дільницю родина приїхала після Богослужіння. Разом з мером та дружиною приїхали четверо синів. Про це пише Depo.Львів.

"Щоб Бог дав розуму всім нам робити свідомо свій вибір. Дуже часто ми хочемо, щоб хтось порадив, але це наше місто, це наша країна і все залежить від нас. Як зробимо – так і буде. Це свідомий вибір. Сприйму вибір громади як належне, який би він не був", - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

На виборчу дільницю сім’я мера прийшла у вишиванках. Як розповів мер, верхній одяг з елементами українського декору купили у львівських дизайнерів.

Садовий проголосував із дружиною та дітьми - фото 1

"Перш за все, ми хочемо, щоб українці звертали увагу на мудрих дизайнерів, які у нас тут є разом з нами. Треба підтримувати своїх. Це красиво, зручно, комфортно і набагато дешевше, ніж купувати невідомо які речі", - додав мер Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, сьогодні в Україні відбуваються вибори міських, сільських та селищних голів, а також вибори до обласних, міських і районних рад. Виборчі дільниці працюють із 08:00 до 20:00 год.

Загалом у м. Львові 305 виборчих дільниць. Місто налічує приблизно 595 тис. виборців. Здебільшого, звичайні виборчі дільниці – це приміщення шкіл, дитячих садків, ліцеїв, спеціальні – приміщення лікувальних закладів, місць позбавлення волі.

Більше новин про вибори у Львові читайте на Depo.Львів.