Садовий продовжує ігнорувати Синютку

Львівська ОДА двічі зверталась до міської ради з вимогою налагодити транспортні перевезення

Depo.
13 вересня 2017 16:01
ФОТО: depo.ua
Садовий продовжує ігнорувати Синютку

Львівська ОДА вважає неприпустимим ігнорування звернень щодо збільшення кількості автобусів на маршрутах та налагодження логістики курсування громадського транспорту у напрямку кінцевих автостанцій у місті Львові. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу ЛОДА.

"Львівська ОДА двічі зверталась до міської ради з вимогою налагодити транспортні перевезення", - йдеться у повідомленні.

Відтак, аби уникнути транспортного колапсу, 4 вересня, адміністрація звернулась до влади міста з вимогою збільшити кількість транспортних засобів на маршрутах.

6 вересня адміністрація скерувала звернення до міськради щодо належного забезпечення виїзду з усіх периферійних зон до центру міста.

Окрім того, з понеділка, 11 вересня, планувалось подовжити експрес-маршрути, які курсують з АС "Західна" до Приміського Вокзалу у напрямку до площі Різні. Втім, схема курсування автобусів не змінилась. Більше того, мешканці та гості міста змушені додатково платити за проїзд у цьому транспорті, людям не надають жодної альтернативи.

Відтак, Львівська ОДА і надалі наполягає на врегулюванні міською радою транспортних перевезень у місті. У разі невиконання скерованих звернень, адміністрація вживатиме відповідних заходів.

Нагадаємо, Львівська ОДА звинувачує Садового у бездіяльності.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів