Садовий оголошує конкурс на проведення та облаштування Великоднього ярмарку

Великодній ярмарок проходитиме з 7 квітня до 15 травня

Depo.
17 лютого 2017 10:44
ФОТО: depo.ua

З метою збереження національних традицій, створення святкової атмосфери відпочинку, в рамках Великодніх свят Львівська міська рада оголошує конкурс на проведення та облаштування Великоднього ярмарку. Заявки потрібно подати у департамент економічного розвитку Львівської міської ради до 3 березня 2017 року. Про це пише Depo.Львів.

Великодній ярмарок проходитиме з 7 квітня до 15 травня 2017 року на проспекті Свободи (перед Львівським Національним академічним театром опери та балету ім. С. Крушельницької).

"Проект облаштування та функціонування ярмарку повинен охоплювати план-схему, візуалізацію елементів, заходи в межах проведення ярмарку, благоустрій території, заходи щодо попередження мінімізації та забезпечення роздільного збору твердих побутових відходів, та соціальну складову", - зазначили у департаменті економічного розвитку.

Окрім цього, організаторам необхідно дотриматись вимог щодо облаштування ярмарку, зокрема:

1. Розподіл на сектори: а) торгівля сувенірною та художньою продукцією народних промислів, б) торгівля продовольчими товарами із дотриманням санітарних норм та правил.

2. Технічна характеристика (встановлення мобільних, декоративних, дерев'яних збірно-розбірних конструкцій, забезпечення стилізованого оформлення локації ярмарку з використанням світлових декорацій, належного підключення до електромереж, відео спостереження, цілодобової охорони, прибирання та вивозу сміття, дотримання пожежних та санітарних норм.

3. Культурно - розважальна програма.

Водночас організатор повинен мати досвід в організації та проведені масових заходів на території України.

За детальною інформацією можна звертатись у Департамент економічної політики за номерами телефонів 297-58-76; 297-58-65.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів