Садовий бреше про сміттєву блокаду

На території Львівської області почастішали випадки несанкціонованого вивезення відходів з міста Львова у лісосмуги та поля

Depo.
20 березня 2017 11:15
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на Львівську ОДА, Львів досі не надав жодних офіційних підтверджень стосовно сміттєвої блокади.

Львівська обласна державна адміністрація зверталася із запитами (усними й письмовими) до Львівської міської ради з проханням надати докази арешту і блокування великогабаритних транспортних засобів. На сьогодні жодних підтверджень про блокування сміттєвозів, які вивозять сміття на полігони Львівщини та в інші області України нема.

У разі надання підтверджень сміттєвої блокади, обласна влада реагуватиме на кожний випадок і звертатиметься до правоохоронних органів розслідувати такі факти блокування.

Як інформують в департаменті житлово-комунального господарства Львівської ОДА, на території області почастішали випадки несанкціонованого вивезення відходів з міста Львова у лісосмуги та поля. Такі факти зафіксували в Яворівському, Бузькому та Мостиському районах.

Львів тоне у смітті Садового. Садовий знову викинув сміття у полі. На дорогах Львівщини вимагають встановити відеокамери, щоб вберегтися від сміття Садового.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Мітки: Львів, сміття