Представниця Львівщини Катерина Крива визнана кращою каратисткою України

Львів’янка не зупиняється на досягнутому і представляє Україну за кордоном
Depo.
10 березня 2016 14:41
ФОТО: depo.ua

У Харкові завершилася чергова конференція ВГО "Українська федерація карате", де було названо найкращого спортсмена-каратиста 2015 року. Номінацію серед жінок виграла представниця Львівщини, вихованка СК "СКІФ" ЛДУФК Катерина Крива. Про це повідомила заступник начальника управління фізичної культури та спорту Оксана Вацеба, пише Depo.Львів.

"На основі показаних упродовж 2015 року спортивних результатів, а це – 3 місця на етапах "Premier League. Karate1" у Парижі, Кобурзі та Зальцбурзі, 5 місце на Чемпіонаті Європи у Стамбулі та 4 місце на І Європейських Іграх у Баку, вихованка львівської школи карате посіла перше місце у рейтингу серед кращих українських спортсменів та була визнана як кращий спортсмен Української федерації карате", - розповіла Оксана Вацеба.

Варто зазначити, що львів’янка не зупиняється на досягнутому і вже у 2016 році посіла 5 місце на етапі PL.K1 у Парижі, а також виборола бронзу ІІ етапу PL.K1, який відбувся у єгипетському місті Шарм-ель-Шейх. Цей турнір зібрав більше 400 спортсменів із 27 країн світу, для яких це був один із етапів підготовки до Чемпіонату Світу-2016 (м. Лінц, Австрія).

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів